Nisim F.A.S.T. to jeden z flagowych produktów firmy Nisim. Obecny na polskim rynku od ponad 10-ciu lat został przetestowany przez tysiące kobiet pragnących szybciej zapuścić długie, piękne włosy. Obecnie w sprzedaży jest już jego druga generacja, stworzona bez użycia SLS. Poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć zanim zaczniesz stosować F.A.S.T.

Do czego jest przeznaczony Nisim F.A.S.T. ??

Nisim F.A.S.T. to akcelerator do włosów – środek przyspieszający ich wzrost. Oparty jest o kompleks złożony z ziołowych ekstraktów, witamin i aminokwasów dostarcza skórze głowy, cebulkom włosów oraz samym włosom niezbędnych do szybkiego wzrostu składników. Nie jest to środek przeznaczony jednakże do leczenia chorób skóry głowy, pobudzania porostu nowych włosów czy też zapobiegania ich wypadaniu. W przypadku osób zmagających się z chorobami skóry głowy lub wypadaniem włosów rekomendujemy produkty linii Nisim Biofactors

Czy są jakieś ograniczenia co do jego stosowania?

Preparaty mogą stosować wszystkie osoby, które mają włosy, a przede wszystkim skórę głowy w dobrej kondycji – co nie wyklucza stosowania środków Nisim F.A.S.T. u osób z włosami po farbowaniu, trwałej czy też z włosami słabymi i delikatnymi. W szczególności te ostatnie powinny zainteresować się F.A.S.T. w nowej formule (opakowania 2×300 mililitrów), ponieważ produkt bez SLS jest łagodniejszy dla włosów i skóry głowy.
W przypadku osób, których włosy są w dobrej lub bardzo dobrej kondycji w zdecydowanej większości przypadków można stosować Nisim F.A.S.T. oparty o starszą formułę (z SLS – koszt jednokrotnego mycia jest niższy).Osobom, które się boją ewentualnych negatywnych reakcji na stosowanie F.A.S.T. zawsze zalecamy kupno saszetek lub małych opakowań 2 x 60 ml celem przetestowania działania środków na sobie. Tej wielkości opakowania nie pozwolą na stwierdzenie skuteczności F.A.S.T. w zakresie przyspieszenia wzrostu włosów, jednak pozwolą się upewnić, że nasza skóra głowy dobrze ten środek toleruje.

Efekty stosowania Nisim F.A.S.T.

Po jakim czasie włosy zaczną szybciej rosnąć?

Przyspieszenie tempa wzrostu włosów Klientki zauważają w różnym momencie od rozpoczęcia stosowania – jest to sprawa indywidualna – i zdarza się,  że uzyskują pierwsze efekty już po 3-4 tygodniach stosowania, ale nie jest to regułą. W testach 100% badanych doświadczyło przyspieszenia tempu wzrostu włosów po 84 dniach stosowania. Z naszego doświadczenia wynika, iż u większości osób efekty są zauważalne po maksymalnie 6 tygodniach regularnego stosowania.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

To, o ile przyspieszy wzrost naszych włosów zależy w dużej mierze od tempa bazowego, z którego zaczynamy kurację. Z naszego doświadczenia wynika, iż osoby którym włosy rosły szczególnie wolno – w tempie poniżej 0,5 cm na miesiąc – zauważały największe efekty: tempo wzrostu włosów rosło dwu lub nawet trzykrotnie. W przypadku osób którym włosy już rosną dość szybko (np. 1-1,5 cm na miesiąc) notowane przyspieszenie mieściło się najczęściej w zakresie 0,5 do 1 cm na miesiąc w skali miesiąca.

Czy F.A.S.T.  jest bezpieczny dla włosów?

W zdecydowanej większości przypadków odpowiedzią jest jednoznaczne TAK, jednakże osoby z nadwrażliwością na SLS powinny wybrać zestaw oparty o nową formułę (bez siarczanów), podobnie jak osoby z włosami z tendencją do przesuszania się. W przypadku osób z chorobami skóry głowy sporadycznie zdarzają się przypadki zwiększonego wypadania włosów w pierwszym okresie stosowania szamponu, dlatego też w takim przypadku rekomendujemy stosowanie produktów linii Nisim Biofactors które mają działanie lecznicze dla skóry głowy przed rozpoczęciem używania akceleratorów  F.A.S.T.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami a my chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.